Polyflor - Objectflor, vinylové a PVC podlahové krytiny

Dodavatel: Objectflor, vinylové a PVC podlahové krytiny, Německo

vinylová podlaha

Polyflor je kolekce vinylových podlah ze sortimentu německého výrobce Objectflor, který dlouhodobě patří k nejvýznamnějším hráčům na poli vinylových podlahových krytin. Mezi výrobky z této řady patří nejen odolné vinyly do vysoce zatěžovaných provozů, ale i speciální podlahy vhodné do prostor podléhajících přísným normám, jako jsou místa s vysoce citlivými elektronickými přístroji, výrobní haly pro jemnou elektroniku, prostory s nebezpečím výbuchu, laboratoře, sklady hořlavých látek atd. Není třeba se přitom obávat, že by se takto vysoce zátěžové a spíše průmyslově orientované podlahoviny nabízely pouze v „nudných“ barvách – v kolekci Polyflor najdete jak jemné pastelové barvy, tak výrazné mramorování či vločkování v nejrůznějších odstínech, vzory dřeva, kamene, žuly, pískovce a další.

Řada Polysafe, která do této kolekce také spadá, pak zahrnuje protiskluzové vinylové podlahy vhodné do umýváren, šaten, kuchyní, domovů seniorů a dalších prostor, kde je třeba posílit běžné protiskluzné vlastnosti těchto podlah.

Aktuality

Boca praha facebook pinterest instagramBoca praha facebook pinterest instagram

BOCA na sociálních sítích

Nyní nás najdete i na vybraných sociálních sítích. O naše aktuality, novinky v produktech i mezi dodavateli, zdařilé realizace, tre..

Domotex 2016 veletrh HannoverDomotex 2016 veletrh Hannover

Veletrh Domotex 2016

O veletrhu Domotex Německý Hannover hostil v uplynulých dnech již tradiční veletrh podlahových krytin Domotex. Více než 1400 vystavo..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?