Nádherné ručně tkané koberce BOMAT

Luxusní ručně vyráběné koberce BOMAT dodává BOCA podlahy.

Doménou belgické společnosti Bomat je výroba luxusních koberců s vysokým podílem ruční práce. Její výrobní závody v indickém státě Uttar Pradesh těží především z toho, že zkušenosti s textilní výrobou jsou v tomto regionu stále hluboce zakořeněné a předávané z generace na generaci. Také materiály používané při tkaní koberců jsou vesměs tradiční – jde o vlnu, hedvábí, kůži, bambusovou přízi a další.

V belgické centrále pak vznikají nápady na nové designy, testuje se složení vláken a použití různých tkacích technik – k tomu účelu má vývojové oddělení k dispozici zmenšeniny reálných tkalcovských stavů z indických továren. Všechny vyrobené koberce jsou příslušně testovány pro prodej v Evropské unii.

Ručně vyráběné koberce Bomat

Ať už se vám líbí pevně utažené smyčky z argentinské vlny, nebo preferujete rozčepýřenou strukturu střižených hedvábných vláken s delším vlasem, v Bomatu byste si měli přijít na své. Stejně tak sháníte-li koberec v tlumeném šedivém odstínu nebo naopak vesele proužkovaný několika výraznými barvami… nic není nemožné. Nabídka je skutečně široká. Kusové koberce mají pevně dané rozměry (šířka x délka), nebo lze zadat koberec vyráběný na míru přímo požadavkům zákazníka.

Showroom BOCA

Přijďte se podívat k nám do showroomu BOCA, rádi vám předvedeme všechny vzorky koberců Bomat a poradíme s výběrem.

Aktuality

Kobercové dílce ZigZagKobercové dílce ZigZag

Kobercové dílce ZigZag

Kobercové dílce ZigZag od firmy Fletco jsou unikátní svým tvarem. Od běžných kobercových čtverců se liší dvěma zubatými okraji, díky kt..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?