Naše služby

Při poskytování služeb se spoléháme především na vlastní schopnosti, dovednosti, profesionální přístup a snahu se neustále rozvíjet a učit. Naše základní služby, které nabízíme a uvádíme v této kapitole, také sami provádíme - dlouholeté zkušenosti, kvalifikovaní zaměstnanci, vlastní zázemí, ověřené zdroje, důraz na detail a kvalitu zpracování jsou zárukou kvality námi poskytovaných služeb. Pokud si situace žádá anebo máme příležitost, velmi rádi spolupracujeme s profesionály napříč všemi obory, ať už se jedná o architekty, designéry, grafiky nebo kohokoliv jiného. Pokud Vám v našich službách něco schází, budeme velmi rádi, napíšete-li nám svoji představu.

Obšívání koberců, služby BOCA Praha.

K obšívání koberců se používá příze různých druhů, materiálů a barev. Nejde jen čistě o designovou - pohledovou úpravu hrany koberce, o..

Zakládání koberců do rubu

Zákládání okrajů koberce do rubu je společně s obšíváním a bordurováním jednou z velmi vhodných úprav kusových koberců - vzhledově velm..

Čištění koberců a podlah

Naše služby by nebyly kompletní bez nabídky profesionálního čištění koberců a dalších podlahových krytin z našeho portfólia. Chcete-li ..

Aktuality

Designové koberce OBJECT CARPETDesignové koberce OBJECT CARPET

Designové koberce OBJECT CARPET

Na poli zátěžových a rezidenčních celoplošných koberců byste jen ztěží hledali originálnější designy než jaké mají koberce OBJECT CARPE..

Boca praha facebook pinterest instagramBoca praha facebook pinterest instagram

BOCA na sociálních sítích

Nyní nás najdete i na vybraných sociálních sítích. O naše aktuality, novinky v produktech i mezi dodavateli, zdařilé realizace, tre..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?