Sendvičový systém podložek pod podlahu

Sendvičový systém podložek pod podlahu místo mdf desky.

Příprava podkladu pod podlahové krytiny je zcela zásadním momentem při pracích předcházejících samotné instalaci podlahy. Málokdy se stane, že podklad je ideální – bez nerovností, prasklin a dalších větších či menších nedokonalostí, které je potřeba vyspravit či vyrovnat. Ve většině případů pomáhá klasická nivelace – vylitím stěrkovací hmoty se povrch stane jednolitým a vhodným k následné instalaci podlahové krytiny. Existují však výjimky, kde nivelaci použít nelze – třeba na zdvojené podlahy nebo tam, kde by měla původní podlaha zůstat zachovaná.

Tradiční systém MDF desek je sice funkční, ale poněkud pracný a zbytečně zdlouhavý. Postupně se musí položit nejdříve fólie a pak několik vrstev desek (typicky dvě). Mnohem efektivnější metodou je používání sendvičového systému Floorfixx – ten je rovnou tvořen dvěma vrstvami MDF desek, spodní s podkladem (XPS pěna nebo dírkovaný polyetylen, podle typu podložky). Vše je v jednom kusu, není potřeba pokládat každou vrstvu zvlášť, což velmi urychluje instalaci – časově jde o nejúspornější řešení na současném trhu.

Výhody podložek Floorfixx:

• Fungují i tam, kde není možné použít klasickou nivelaci (například u zdvojených podlah).

• Instalace je velmi rychlá a snadná, není potřeba pokládat každou vrstvu zvlášť.

• Sendvičový systém Floorfixx splňuje třídy zátěže 31-34 (podle typu), je tedy vhodný i do silně zatěžovaných průmyslových prostor.

• Díky několika vrstvám má dobré zvukově i tepelně izolační vlastnosti.

Ukázka instalace tohoto systému na videu je ke shlédnutí TADY nebo TADY (různé varianty podložek).

Podložky Floorfixx existují v několika variantách – s tloušťkou od 8 do 10 mm, s různou spodní vrstvou (pěna nebo polyetylen). Chcete-li se dozvědět o sendvičovém systému Floorfixx podrobnější informace, zavolejte k nám do showroomu a domluvte si schůzku s naším odborníkem, který vám vše předvede a vysvětlí.

Aktuality

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?