Creatuft, vlněné koberce, Belgie

Vysoce kvalitní vlněné koberce pro rezidenční i komerční užití

Creatuft vlněné koberce

Belgická společnost Creatuft je jedním z předních výrobců vysoce kvalitních vlněných koberců. V jejich sortimentu najdete celoplošné i kusové koberce v širokém spektru stylů, od tradičních až po moderní. Pracují výhradně s ovčí vlnou a dalšími přírodními materiály té nejvyšší kvality, zajišťující jejich produktům komfort, trvanlivost a v neposlední řadě styl.

V sortimentu společnosti Creatuft najdete jak koberce z čisté vlny, tak i koberce vyrobené z jejích kombinací. Z přírodních vláken je v nabídce vlna v kombinaci se lnem. Z vláken umělých pak s polyamidem, polyesterem i polypropylenem. Najdete zde jak koberce v rolích, tak i kobercové čtverce. Koberce bytové pro rezidenční sektor i koberce zátěžové pro komerční sektor. Z technologií výroby Creatuft nabízí koberce všívané, ploše tkané či tkané wiltonské koberce. Řezaný vlas, smyčkový povrch, jejich kombinaci i reliéfní povrch.

Prvotřídní ovčí vlna je základním kamenem společnosti Creatuft. Tento přírodní materiál vyniká svým komfortem, odolností, dlouhou životností, vysokou zotavovací schopností vláken, přirozenou odolností vůči znečištění a snadnou údržbou. Navíc je ekologicky šetrný a snadno odbouratelný. Má výborné tepelně i akusticky izolační vlastnosti a má přirozenou schopnost vázat nebo uvolňovat vlhkost v závislosti na její koncentraci ve vzduchu, proto v prostoru funguje jako přirozený stabilizátor prostředí. K tomu všemu je vlna přirozeně antistatická, protiskluzová a vysoce ohnivzdorná.

Se všemi svými přirozenými vlastnostmi je vlna perfektní a velmi univerzální volbou pro bytové koberce. Ty jsou díky vlně měkké a příjemné na dotek a zároveň vysoce trvanlivé. S ohledem na zdravý životní styl jsou vlněné koberce vítaným doplňkem každého zdravého domova.

Koberce Creatuft nesou certifikát Woolmark, který garantuje že při jejich výrobě byly dodrženy striktní standardy kvality a vlastností a že jsou vyrobeny z nejkvalitnější ovčí vlny. Navíc každý z koberců společnosti Creatuft nese značku kvality GUT, udílenou nezávislým institutem Gemaeinschat umweltfreundlicher Teppichboden ve spolupráci s Evropskou asociací výrobců koberců (ECRA). Koberce označené touto značkou jsou vyrobené ekologicky a neobsahují látky člověku škodlivé.

Aktuality

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?