Artigo, kaučukové podlahy, Itálie

Prvotřídní podlahy z kaučuku

artigo kaučukové podlahy

Artigo je přední italský výrobce kaučukových podlah a záruka prvotřídní kvality, dlouhé životnosti a vysoké užitné hodnoty. Tato značka spadá pod křídla italského koncernu Mondo (založeného roku 1948) a historicky těží i z dědictví společnosti Pirelli Group coby jednoho z průkopníků zpracování kaučuku v Evropě.

Hlavní síla produktů Artigo tkví v jejich vysoké odolnosti, univerzálnosti a zajímavém neokoukaném vzhledu. Podlahy z kaučuku jsou vhodné nejen pro průmyslovou sféru, ale i do komerčních prostor a domácností. Různé struktury povrchu (hladký, reliéfní, tepaný, s nopy…), široká paleta barev (jednobarevné, mramorované, vzorované, zrnité…) a především jejich praktické vlastnosti dělají z kaučukových podlah skvělou volbu do téměř jakéhokoliv prostředí. Svým uživatelům poskytují i výborné akusticko-izolační vlastnosti, vysokou požární odolnost a v neposlední řadě i zdravotní a ekologickou nezávadnost.

Produktové řady podlah Artigo:

- PLANSYSTEM: Jde o hladké kaučukové podlahy se speciální ochrannou povrchovou úpravu PRO, která výrazně zvyšuje jejich odolnost a snižuje náklady na údržbu.

- STUDSYSTEM: Kaučukové podlahy s reliéfním povrchem vhodné do bytových prostor i do objektů se silným provozem.

- SPECIÁLNÍ: Produktová řada zahrnujících specifické typy kaučukových podlah – vodivé, akustické nebo s protiskluzovou úpravou.

V nabídce značky Artigo jsou kompletní kaučukové schodnice a široký sortiment doplňkového materiálu – schodišťové profily, systémové lišty, fabiony, krycí lišty nášlapné hrany schodů a další, vše barevně sladěné s nabídkou podlah. Pokud vás nabídka značky Artigo zaujala, rádi vás přivítáme v našem showroomu, kde můžete vidět vzorky všech nabízených produktů na vlastní oči.

Aktuality

Nástěnný tkaný vinyl Fitnice, sortiment BOCA Praha.Nástěnný tkaný vinyl Fitnice, sortiment BOCA Praha.

Nástěnné tkaniny Fitnice Wall

Představujeme vám náš zcela nový produkt - nástěnné vinylové tkaniny Fitnice Wall. Jde o nástěnnou krytinu z tkaného vinylu od našeho e..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?