Nové tvary tkaného vinylu Fitnice

Nové tvary tkaného vinylu Fitnice na podlahy, dodavatel BOCA Praha.

Španělská společnost Vertisol, která nám dodává tkaný vinyl Fitnice, aktuálně rozšířila portfolio tvarů, v nichž se Fitnice vyrábí. Kromě klasických rolí a čtverců, lamel a kosočtverců jsou nyní k dispozici i tři další – šestiúhelník a dva trojúhelníky, rovnostranný a rovnoramenný. Přesné rozměry nových tvarů jsou uvedené v prvním obrázku níže v galerii.

Již tak široké designové možnosti tohoto materiálu se tak ještě dále rozšiřují – s celkovým počtem šesti různých tvarů (kromě rolí) lze na podlaze vyskládat téměř cokoliv, co si zamanete.

Některé výhody tkaného vinylu Fitnice:

• Tkaný vinyl je vysoce odolný materiál.

• Designové možnosti tkaného vinylu Fitnice jsou skutečně široké – s pomocí šesti různých tvarů a množství barev a typů povrchu lze na podlaze vytvořit nejrůznější vzory.

• Pochozí komfort je u tkaného vinylu vyšší než u běžných tvrdých podlahovin, došlap je měkčí, pro bosou nohu pocitově teplejší.

• Povrch tkaného vinylu Fitnice má různorodou strukturu, není hladký, a funguje proto jako přirozený protiskluz.

• Tkaný vinyl je univerzálně použitelný podlahový materiál – hodí se do bytů, kanceláří, obchodů i dalších provozoven, do interiéru i exteriéru.

Vzorky tkaného vinylu Fitnice na podlahy i stěny si můžete přijít prohlédnout do našeho showroomu, rádi vám vše ukážeme a poradíme s výběrem.

Aktuality

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?