Nové tvary tkaného vinylu Fitnice

Nové tvary tkaného vinylu Fitnice na podlahy, dodavatel BOCA Praha.

Španělská společnost Vertisol, která nám dodává tkaný vinyl Fitnice, aktuálně rozšířila portfolio tvarů, v nichž se Fitnice vyrábí. Kromě klasických rolí a čtverců, lamel a kosočtverců jsou nyní k dispozici i tři další – šestiúhelník a dva trojúhelníky, rovnostranný a rovnoramenný. Přesné rozměry nových tvarů jsou uvedené v prvním obrázku níže v galerii.

Již tak široké designové možnosti tohoto materiálu se tak ještě dále rozšiřují – s celkovým počtem šesti různých tvarů (kromě rolí) lze na podlaze vyskládat téměř cokoliv, co si zamanete.

Některé výhody tkaného vinylu Fitnice:

• Tkaný vinyl je vysoce odolný materiál.

• Designové možnosti tkaného vinylu Fitnice jsou skutečně široké – s pomocí šesti různých tvarů a množství barev a typů povrchu lze na podlaze vytvořit nejrůznější vzory.

• Pochozí komfort je u tkaného vinylu vyšší než u běžných tvrdých podlahovin, došlap je měkčí, pro bosou nohu pocitově teplejší.

• Povrch tkaného vinylu Fitnice má různorodou strukturu, není hladký, a funguje proto jako přirozený protiskluz.

• Tkaný vinyl je univerzálně použitelný podlahový materiál – hodí se do bytů, kanceláří, obchodů i dalších provozoven, do interiéru i exteriéru.

Vzorky tkaného vinylu Fitnice na podlahy i stěny si můžete přijít prohlédnout do našeho showroomu, rádi vám vše ukážeme a poradíme s výběrem.

Aktuality

Kobercové dílce ZigZagKobercové dílce ZigZag

Kobercové dílce ZigZag

Kobercové dílce ZigZag od firmy Fletco jsou unikátní svým tvarem. Od běžných kobercových čtverců se liší dvěma zubatými okraji, díky kt..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?