Showroom BOCA, Atrium Flora

cementová stěrka Microtopping, dřevěné podlahy Mardegan, tkaný vinyl Polyscreen
© BOCA
Nový showroom BOCA v obchodním centru Atrium Flora, koberce a podlahové krytiny.

Náš nový BOCA showroom koncepčně vychází z původního showroomu v Chrudimské ulici a rovněž jej navrhlo designérské studio Vrtiška Žák. Dominantou prostoru je opět mozaika složená z kobercových dílců ze sortimentu společnosti, tentokrát je však umístěna na zvlněné stěně. Logo BOCA zavěšené na protější stěně před okny je z lakované oceli se svítící vlnovkou v písmenu A.

Celkové světlé vyznění showroomu podtrhuje i bílý nábytek (židle u konferenčního stolu jsou potažené tkaným vinylem Polyscreen rovněž ze sortimentu BOCA) a bílé osvětlení, naprostá většina vzorků je schovaná v pojízdných skříňkách. Účelem je, aby si zákazník mohl předváděné vzorky koberců a dalších podlahovin prohlédnout bez okolních rušivých vlivů a na neutrálním pozadí.

Na podlaze je aplikovaná designová stěrka Microtopping ve světle šedé barvě, v prostorách sociálních zařízení je probarvená stěrka (modrá a žlutá) na podlaze i na stěnách. V místnostech určených pro samotný chod firmy (kanceláře, kuchyňka, open space) pak podlahovou stěrku střídá dřevěná podlaha Mardegan. Dřevěná prkna jsou v některých místnostech (kanceláře, zasedací místnost) použita i jako obklady na stěnu.

Showroom se nachází v 9. patře administrativní budovy B přímo v OC Flora, vstup je zboku z ulice Jičínská.

Aktuality

Nástěnný tkaný vinyl Fitnice, sortiment BOCA Praha.Nástěnný tkaný vinyl Fitnice, sortiment BOCA Praha.

Nástěnné tkaniny Fitnice Wall

Představujeme vám náš zcela nový produkt - nástěnné vinylové tkaniny Fitnice Wall. Jde o nástěnnou krytinu z tkaného vinylu od našeho e..

Lněné koberce Secrets of LinenLněné koberce Secrets of Linen

Lněné koberce s rodokmenem

V naší nabídce najdete belgické ručně vyráběné koberce Secrets of Linen. Za jejich výrobou se skrývá příběh o blankytně modré bylině jm..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?