Expona Flow – vinyl v rolích jako moderní podlaha

Expona Flow - moderní vinylová podlaha dodávaná v rolích.

Pod pojmem „vinylové podlahy“ si většina lidí představí klasické lamely (u dekoru dřeva) či čtverce (u dekoru kamene či kovu), tedy to, co v domácnostech a kancelářích vidíme asi nejčastěji. Realita však může být mnohem pestřejší, než si myslíme – vinylové podlahy za sebou mají překvapivě dlouhou historii sahající až do začátku 20. století a v dnešní době už mohou nabývat nejrůznějších podob.

Řada vinylových podlah Expona Flow je zcela unikátní v tom, že se nedodává v dílcích, ale v rolích. Jde přitom o stejný PVC materiál jako u ostatních podlahových krytin Expona, pouze s přidáním změkčovadel, které neobsahují ftaláty ani jiné škodlivé látky (což dokladují mnohé certifikáty a osvědčení, kterými Expona Flow disponuje). Role jsou dva metry široké a dvacet metrů dlouhé, spoje mezi nimi po instalaci samozřejmě nejsou patrné a výsledná podlaha působí naprosto kompaktním dojmem.

Výhody podlahové krytiny v rolích jsou jasné:

• Instalace je rychlejší.

• Podlaha nemá tolik spojů.

• Je měkčí a příjemnější na došlap.

• Vyřezáváním a skládáním je možné v ní vytvořit různé tvary s různými barvami.

Řada Expona Flow má celkem 50 dekorů, rozdělených do čtyř skupin: Expona Flow Wood (s 20 motivy dřeva), Expona Flow Stone (s 8 motivy kamene), Expona Flow Effect Infinity (7 proužkovaných designových provedení) a Expona Flow Effect Cosmos (15 barevných dekorů). Všechny tyto designy se mohou mezi sebou libovolně kombinovat a dokonce z nich vyřezávat a skládat různé tvary či obrazce.

Vlastnosti vinylových podlah Expona Flow:

• Mají silnou nášlapnou vrstvu o tloušťce 0,7 mm, jsou tedy vysoce odolné.

• Splňují vysoké třídy zátěže – 23, 34, 43, jsou tedy vhodné i do silně zatěžovaných průmyslových objektů.

• Jsou vhodné pro použití s podlahovým topením.

Díky silné nášlapné vrstvě a vysoké třídě zátěže se tyto podlahy hodí nejen do bytů a kanceláří, ale i do restaurací, obchodů, obchodních center, veřejných budov, škol, nemocnic a průmyslových prostor. Ve firemních prostorách, školkách a školách nebo třeba v lékařských ordinacích a nemocnicích se navíc uplatní možnost vytvořit v podlaze libovolný vzor nebo vizuální navigační systém po budově.

Aktuality

Lněné koberce Secrets of LinenLněné koberce Secrets of Linen

Lněné koberce s rodokmenem

V naší nabídce najdete belgické ručně vyráběné koberce Secrets of Linen. Za jejich výrobou se skrývá příběh o blankytně modré bylině jm..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?