Kouzlo přitažlivosti belgických koberců JoV

Luxusní belgické koberce JoV z přírodních materiálů

Kouzlo, o kterém se píše v nadpisu, pocítíte hned, jakmile si poprvé sáhnete na materiál jakéhokoliv koberce JoV... a zaručujeme vám, že budete navždy ztraceni. Neuvěřitelná hebkost a příjemnost na omak je opravdu zážitkem, po němž se jen těžko budete smiřovat s jinými materiály a povrchy. JoV je zkrátka značkou, jejíž produkty se vždy mohou pochlubit kvalitním materiálem i dokonalým zpracováním.

Jaké jsou luxusní koberce JoV?

• Vyráběné pouze z přírodních materiálů, jako je hedvábí, len, mohér, vlna či bavlna.

• Kvalitně zpracované – ručně tkané, všívané či vázané.

• S možností výběru různé výšky vlasu.

• Propracované a vyladěné do posledního detailu.

• Jsou výjimečným designovým doplňkem jakéhokoliv interiéru.

• A především jsou prostě nádherné.

Koberec přímo pro váš interiér

Pokud byste si nevybrali ve standardní nabídce společnosti JoV, můžete se jejich hotovými kusovými koberci jen inspirovat a nechat si vyrobit koberec zcela podle vašich představ. Vyberete si materiál, barvu, design, rozměr i tvar a vytvoříte si tak zcela originální koberec, který dokonale zapadne do vašeho interiéru. Další možností je nakombinování designů jednotlivých hotových koberců – i tímto způsobem může vzniknout unikátní designový koberec, který vnese osobitou atmosféru do vašeho obývacího pokoje, ložnice či jiné části vašeho domova.

Přijďte se nechat okouzlit

Uvažujete-li o koupi kvalitního koberce z přírodních vláken, zastavte se v našem showroomu, kde si můžete naživo prohlédnout vzorky některých koberců JoV i kompletní barevné vzorníky, s nimiž si vyzkoušíte nejrůznější kombinace. Nechte na sebe zapůsobit kouzlo přitažlivosti koberců JoV a možná mu propadnete stejně nenávratně jako my.

Aktuality

Lněné koberce Secrets of LinenLněné koberce Secrets of Linen

Lněné koberce s rodokmenem

V naší nabídce najdete belgické ručně vyráběné koberce Secrets of Linen. Za jejich výrobou se skrývá příběh o blankytně modré bylině jm..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?