Kouzlo přitažlivosti belgických koberců JoV

Luxusní belgické koberce JoV z přírodních materiálů

Kouzlo, o kterém se píše v nadpisu, pocítíte hned, jakmile si poprvé sáhnete na materiál jakéhokoliv koberce JoV... a zaručujeme vám, že budete navždy ztraceni. Neuvěřitelná hebkost a příjemnost na omak je opravdu zážitkem, po němž se jen těžko budete smiřovat s jinými materiály a povrchy. JoV je zkrátka značkou, jejíž produkty se vždy mohou pochlubit kvalitním materiálem i dokonalým zpracováním.

Jaké jsou luxusní koberce JoV?

• Vyráběné pouze z přírodních materiálů, jako je hedvábí, len, mohér, vlna či bavlna.

• Kvalitně zpracované – ručně tkané, všívané či vázané.

• S možností výběru různé výšky vlasu.

• Propracované a vyladěné do posledního detailu.

• Jsou výjimečným designovým doplňkem jakéhokoliv interiéru.

• A především jsou prostě nádherné.

Koberec přímo pro váš interiér

Pokud byste si nevybrali ve standardní nabídce společnosti JoV, můžete se jejich hotovými kusovými koberci jen inspirovat a nechat si vyrobit koberec zcela podle vašich představ. Vyberete si materiál, barvu, design, rozměr i tvar a vytvoříte si tak zcela originální koberec, který dokonale zapadne do vašeho interiéru. Další možností je nakombinování designů jednotlivých hotových koberců – i tímto způsobem může vzniknout unikátní designový koberec, který vnese osobitou atmosféru do vašeho obývacího pokoje, ložnice či jiné části vašeho domova.

Přijďte se nechat okouzlit

Uvažujete-li o koupi kvalitního koberce z přírodních vláken, zastavte se v našem showroomu, kde si můžete naživo prohlédnout vzorky některých koberců JoV i kompletní barevné vzorníky, s nimiž si vyzkoušíte nejrůznější kombinace. Nechte na sebe zapůsobit kouzlo přitažlivosti koberců JoV a možná mu propadnete stejně nenávratně jako my.

Aktuality

Nový showroom BOCA v obchodním centru Atrium Flora.Nový showroom BOCA v obchodním centru Atrium Flora.

Otevřeli jsme nový showroom!

Po dlouhých peripetiích s budováním nového showroomu vás konečně můžeme přivítat v krásných nových prostorách na Vinohradské ulici v Pr..

BOCA na veletrhu podlahových krytin For Arch.BOCA na veletrhu podlahových krytin For Arch.

BOCA na veletrhu FOR ARCH

Letos jsme se zúčastnili největšího tuzemského stavebního veletrhu FOR ARCH pořádaného na výstavišti v Letňanech PVA EXPO Praha ve dnec..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?