Fletco rugs - kusové koberce na přání

Kusové koberce s tvarem a barvou na přání, podlahy BOCA.

To, že kusové koberce mají významný vliv na celkovou atmosféru místnosti, není žádnou novinkou. Dvojsečnou zbraní je pak v tomto případě fakt, že se koberce v dnešní době vyrábějí v tak obrovském množství nejrůznějších barev, vzorů a tvarů, že leckdy není snadné si vybrat. Správný výběr je přitom pro výsledný efekt maximálně důležitý – ať už jde o materiál, barvu či tvar konkrétního kusového koberce.

Abychom byli schopni vyjít vstříc nejrůznějším přáním a individuálním požadavkům našich zákazníků, přidali jsme do sortimentu speciální kolekci kusových koberců Fletco rugs. Ta obsahuje celkem 37 tvarů ve 4 různých kvalitách a 53 barvách. Mezi tvary najdete nejrůznější geometrické obrazce, vlny, květiny, zvířata a další nestandardní typy.

Specialitou této kolekce je možnost navrhnout si koberec zcela podle vlastních preferencí – vyberete si tvar, materiál, barvu a nakonec i velikost (délka strany nesmí přesahovat 400 cm).

Jde o shaggy koberce s různou délkou vlasu vyrobené z kvalitního polyamidového vlákna s vysokou odolností. Jako protiskluz pak slouží laminovaná rubová úprava.

Vlastnosti kusových koberců Fletco rugs:

• individuální design

• široký výběr barev, tvarů a velikostí

• vyrobené z odolného polyamidového vlákna

• praktické a snadné na údržbu

• laminovaná rubová úprava fungující jako protiskluz

• hodí se do rezidenčních objektů i komerčních prostor

Přijďte k nám do showroomu BOCA prohlédnout si vzorky kusových koberců Fletco rugs na vlastní oči, nebo se poradit o výběru toho nejlepšího koberce pro vás.

Aktuality

Boca praha facebook pinterest instagramBoca praha facebook pinterest instagram

BOCA na sociálních sítích

Nyní nás najdete i na vybraných sociálních sítích. O naše aktuality, novinky v produktech i mezi dodavateli, zdařilé realizace, tre..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?