Vinylová podlaha jako zmačkaný papír nebo rezavý plech

Vinylové podlahy s neobvyklým designem, dodává BOCA Praha.

Vinyl (neboli PVC) je bez diskuze stále jedním z nejpopulárnějších materiálů v oboru podlahových krytin. Důvody jsou zřejmé – do výčtu jejich výhod patří například vysoká odolnost (v závislosti na tloušťce nášlapné vrstvy), snadná údržba a měkčí došlap než třeba u dlažby či laminátové podlahy. Navíc dokáží díky kvalitní fotovrstvě (vrstva s fotografií dřeva, kamene, betonu či jiného materiálu) a registrovanému embosu (tenká průhledná vrstva tvořící povrchovou strukturu příslušného vzoru na lamele) věrně imitovat téměř jakýkoliv materiál.

Nejoblíbenějším designem vinylových podlah bezkonkurenčně zůstává dřevo následováno dlažbou. Ačkoliv český trh je poměrně konzervativní, postupně stoupá poptávka i po jiných vzorech, než jsou tradiční dřevěná prkna ve všech možných provedeních (hoblovaná, kartáčovaná, ostaršená…) nebo břidlicové a mramorové dlažby. Co takhle třeba podlaha v podobě zmačkaného papíru nebo zrezivělých železných plátů?

Německé vinylové podlahy Expona Commercial nabízejí kromě standardní klasiky (dřevo, kámen, beton…) i některé velmi netradiční designy. Například zmiňovaný papír či mozaika jsou k dispozici v černé í bílé variantě, oboje se dá v rámci jednoho prostoru různě kombinovat. Zajímavé jsou i dílce imitující rezavé kovové desky, ocel či železo. V interiérovém designu pak skýtají tyto speciální vzory úplně nové možnosti.

Vinylové podlahy s neobvyklým vzorem:

Expona Commercial Parchment

Expona Commercial Plate

Expona Commercial Mosaic

Expona Commercial Black Textile

Expona Commercial Rusted Metal

Expona Commercial Iron Ore

Expona Commercial Industrial Steel

Aktuality

Nový showroom BOCA v obchodním centru Atrium Flora.Nový showroom BOCA v obchodním centru Atrium Flora.

Otevřeli jsme nový showroom!

Po dlouhých peripetiích s budováním nového showroomu vás konečně můžeme přivítat v krásných nových prostorách na Vinohradské ulici v Pr..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?